>>PDF SCHEDULE<<

TUESDAY 7

[bscolumns class=”one_third”]WHEN[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]WHAT[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]WHERE[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]16:00-17:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Tunings[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]MDT[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:00-19:30[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Jacob Kirkegaard[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]MDT[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]20:00-21:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Tunings[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]MDT[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

WEDNESDAY 8

[bscolumns class=”one_third”]WHEN[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]WHAT[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]WHERE[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:00-18:25[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Eustachia for Voices[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Tyska Kyrkan[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:45-18:55[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Ellen Arkbro[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Tyska Kyrkan[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:55-19:20[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Robin Hayward[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Tyska Kyrkan[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]19:20-19:40[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Ellen Arkbro[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Tyska Kyrkan[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]21:00-22:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Fake Synthetic Music[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]22:00-22:45[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Yes Deer[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]23:00-00:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Svarte Greiner[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

THURSDAY 9

[bscolumns class=”one_third”]WHEN[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]WHAT[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]WHERE[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]17:00-18:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Structures of Feeling[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuseet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:15-19:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Konstmusiksystrar – First act [/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuseet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]19:15-20:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Bergrún Snæbjörnsdóttir[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuséet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]20:15-21:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Konstmusiksystrar – Second act[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuseet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]21:15-22:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Caterina Barbieri[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuseet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]22:15-23:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Algorave[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Scenkonstmuseet[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

 

FRIDAY 10

[bscolumns class=”one_third”]WHEN[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]WHAT[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]WHERE[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]19:00-19:45[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Stockholm Saxophone Quartet[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]20:00-20:45[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]There Are No More Four Seasons[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]21:00-21:45[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]In Code[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Fylkingen[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]22:00-23:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]rip ME[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Under Bron[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]23:00-00:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Swan Meat[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Under Bron[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]00:30-01:30[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]CRIM3S[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Under Bron[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]02:00-03:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Ciarra Black[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Under Bron[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]03:30-05:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Bjarki[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Under Bron[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

 

SATURDAY 11

[bscolumns class=”one_third”]WHEN[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]WHAT[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]WHERE[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]12:00-16:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Babyrave[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Kulturhuset Stadsteatern[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]16:30-17:30[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Artist Talk – Lea Bertucci[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Kulturhuset Stadsteatern[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]18:00-19:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Grammofon – Hauschka[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Kulturhuset Stadsteatern[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]19:30-20:30[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]U: & Ekke[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Kulturhuset Stadsteatern[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]21:00-22:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Hauschka[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Kulturhuset Stadsteatern[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]23:00-00:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Lea Bertucci[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Reaktorhallen(R1)[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]00:30-01:30[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]SHXCXCHCXSH[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Reaktorhallen(R1)[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_third”]02:00-03:00[/bscolumns][bscolumns class=”one_third”]Roll The Dice[/bscolumns][bscolumns class=”one_third_last”]Reaktorhallen(R1)[/bscolumns]
[bscolumns class=”clear”][/bscolumns]